Kids English Camp

Posted by on 12.4.2017


 

Kids english camp je za námi a dovolíme si říct, že velmi úspěšně! Pomalu připravujeme galerii plnou fotek a chystáme se na nový školní rok s Velrybou!


________________________________________________________________________

Merkur, Venuše, Země, Mars..
Všichni jsme se učili pořadí našich planet. My Vám ale nabízíme unikátní příležitost všechny planety navštívit a dozvědět se o nich spoustu nových informací, a co víc – ještě se při tom naučit anglicky!

Klub Velryba zve všechny děti školou povinné na vesmírnou výpravu v rámci letního tábora Kids‘ English Camp 2022!

Čeká nás nabitý program plný zábavných her a aktivit, během kterých budeme objevovat krásy vesmíru, stejně tak jako různé sporty či kreativní vyrábění. Dále se můžeme těšit třeba i na astronomický večer s odborníky, kteří nám podrobně a zblízka ukážou celou hvězdnou oblohu. Nedílnou součástí tábora je i tým rodilých mluvčích z Velké Británie a každodenní krátká a zábavná výuka angličtiny. Protože je tábor organizovaný klubem Velryba, který funguje pod Církví bratrskou v Chotěboři, budeme mít pro děti připravené i krátká biblická zamyšlení o dobru a zlu. V neposlední řadě máme pro děti připravené výborné jídlo, spaní v postelových galaktických kajutách v Penzionu u Pípalů a plno nezapomenutelných vzpomínek.

Camp se odehraje v Červené Řečici v ubytování u Pípalů. Cestovat vesmírem budeme od 6. do 13. srpna 2022 a o bezpečné a zábavné létání se postará 12 vedoucích, v čele s hlavním astronautem Karlem Vránou. Cena campu je do 2.800,-. Pro členy Dorostové unie je cena 2.400,-. Astronautů můžeme na misi vzít pouze 29, tak neváhejte s přihláškami!

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu: klub.velryba@gmail.com nebo na tel.č.: 739 671 945 (Karel Vrána – hlavní astronaut). A pokud se chcete ohlédnout za minulým rokem nebo se naopak podívat, jak to na takovém Kids campu vypadá, tak vše najdete v naší fotogalerii. Těšíme se na Vás!

Termín:
6.-13.8.2021
Kde camp bude:
Camp bude na stejném místě jako loni – v Červené Řečici, ubytování u Pípalů
Cena:

celého campu je 2.800,-
a pro členy Dorostové unie je 2.400,-.

Přihlášky posílejte na e-mail: klub.velryba@gmail.com

Informace o Kids English Camp 2022
prihlaska_kids_english_camp_2022_cervena_recice
Taborove-prohlaseni-o-bezinfekcnosti-2022-covid-19
Posudek_o_zdravotni_zpusobilosti_ditete
Souhlas se zpracováním osobních údajů a práva subjektu údajů 2022
Nástupní list dítěte 2022
Plná moc k ošetření – 2022