Dětský tábor

Posted by on 12.4.2017


Tábor je za námi! Jak tábor proběhl si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a my pomalu, ale jistě, začínáme plánovat další ročník!
____________________________________________________________

Tábor se odehraje v Jeníkově u Hlinska. Na místním „hradě“ budeme od 8. do 15. července 2023 a o bezpečný a zábavný průběh budování nových rytířů a rytířek se postará 13 vedoucích, v čele s hlavní rytířkou Dominikou Pecnovou. Cena campu je do 2.800,- a pro členy Dorostové unie je cena 2.400,-. Budoucích rytířů a rytířek můžeme vzít pouze 29, tak neváhejte s přihláškami!

Celý týden se ponese v rytířské tématice! Zájemci o rytířský titul – účastníci tábora – budou muset obstát v různých dovednostech i znalostech, aby byli na konci tábora za rytíře a rytířky pasováni. Dopoledne se děti věnují angličtině, při které jsou rozdělení do skupin podle své úrovně tak, aby se naučili něco nového a zároveň pro ně nebyla výuka přiliš obtížná. Angličtinou děti provede parta Britů, ale v každé skupině jsou  také čeští vedoucí, kteří zajišťují překlad a pomáhají dětem se vším, s čím je potřeba… A celé odpoledne poté patří tématickým hrám. Jací mají být správní rytíři či rytířky? Čestní? Odvážní? Stateční? Vytrvalí? To si v království prověříme během her, sportů, soubojů, výletu atd.

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu: klub.velryba@gmail.com nebo na tel.č.: 777 629 686 (Dominika Pecnová – hlavní rytířka). A pokud se chcete ohlédnout za minulým rokem nebo se naopak podívat, jak to na takovém táboře/Kids campu vypadá, tak vše najdete v naší fotogalerii. Těšíme se na Vás!

Termín:
8.-15.7.2023
Kde camp bude:
Chaloupky Jeníkov – https://goo.gl/maps/yJ8p9nU13VBRxtvU9
Cena:

cena campu je 2.800,-
cena pro členy Dorostové unie je 2.400,-
Přihlášky posílejte na e-mail: klub.velryba@gmail.com